Jdi na obsah Jdi na menu
 

jak se stat mořskou pannou

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

NEŽ TADY ZASE NĚKDO BUDE ODPOVÍDAT NA KOMENTÁŘE JMÉNEM SPRÁVCE BLOGU.KDYŽ DOSTANETE ODPOVĚĎ NA OTÁZKU KDE BUDE JMÉNO misa(reditelka blogu)  TAK MNOU NAPSANÁ ODPOVĚĎ JE TO JEN POKUD JE NADPIS NAPSANÝ ŠEDIVĚ!!

 

!!! než začnete číst návody musím vás poprosit aby ste do komentářů nepsali  jestli u té a té varianty jestli tam musí být to a to a taky nemám ráda komentáře na styl ,,napiš na email ........'' protože vám na něj stejně nenapíšu.Pokud mi něco chcete napište mi na     MermaidMisa@seznam.cz    protože na to abych já vám psala zvlášť tak na to tu nejsem já vám maximálně budu odpovídat, vím možná je to ode mně trochu sobecké ale na to vážně nemám čas.

MÁM NĚKOLIK NÁVODŮ

  NÁVOD JAK SE STÁT SIRÉNOU NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

TENTO NÁVOD JSEM SAMA VYMYSLELA A VYZKOUSELA HO MOJE KAMARADKA  A VYSEL JI A POKUD TENTO NÁVOD UVIDITE NA JINEM BLOGU JE ZKOPIROVANY

návod je jednoduchý stačí když si budeš každý den prohlížet obrázky sirén a představovat si že si jedna z nich víc se koupej nejlíp s nohama u sebe bude se ti o tom pak zdat a kdyz se ti ten sami ale uplne ten sami sen zdat asi 3x za sebou je to znameni ze z tebe bude do mnesice siréna ale neni to lehke mne se to ze zacatku zdalo jednou pak jinej sen a pak zase az se to jednou povedlo tak hodne stesti

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

Puppy 3Kitty 5

 

 

OSTATNI NAVODY JSOU NA TO JAK SE STAT MP

 Tohle je návod který višel mým třem kamarádkám popsali mi to takhle

1.Varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Přesně jsme to udělali takhle: Do prostřed místnosti jsme daly takový okrasný velký šátek a doprostřed něj kotlík. Před půlnocí jsme se řízly do prstu, na papírek jsme napsaly schopnost kterou jsme chtěly vládnout a potřely jsme ho tou krví a pak jsme ho hodily do kotlíku s vodou (tu vodu jsme si posvětily aby byla "svěcená") a ještě jsme tam zkusily vymáčknout trochu té krve. Počkaly jsme do půlnoci, pak jsme se chytly za ruce zavřely jsme oči a řekly jsme to kouzlo: VYSLYŠ ŘEČ ČARODĚJEK, TAJEMSTVÍ CO SKRÝVÁ NOC. POZNEJ JMÉNA NEJSTARŠÍCH BOHŮ, SLOVA TĚCH NEJSILNĚJŠÍCH KOUZEL. SVĚDKEM JE MI TATO CHVÍLE, OBRACÍM SE K STARÉ SÍLE. DEJ VELKOU MOC NÁM SESTRÁM TŘEM, CHCEME MÍT MOC, DEJ NÁM SÍLU!!!! a pak jsme dokola opakovaly: TŘI SPOLU STOJÍ SÍLY SI SPOJÍ TŘI SPOLU SToJÍ SÍLY SI SPOJÍ TŘI SPOLU STOJÍ SÍLY SI SPOJÍ atd. A to kouzlo jsme se naučily nazpamět abysme mohly mít ty oči zavřené.

 

2.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

další návod co vyšel mé kámošce (píšu jejímy slovy)

přesně za úplnku sem se řízla do prstu a šla sem spát.Druhý den jsem vstala přesně ve tři hodiny ráno a šla jsem se vykoupat do bazénu v bazénu jsem byla do pěti hodin ráno a pak sem vylezla bez osušení a šla sem domů doma jsem si namíchala perlivou vodu s dvěma malejma lžičkama mořsský soly a dala do ledničky přesně ve patnact hodin odpoledne jsem to vypila a šla jsem sem spát druhý den ve dvanáct hodin odpoledne sem se šla vykoupat a za dvě minuty ve vodě jsem byla mořskou pannou a když sem vylezla a pořádně se osušila byla sem zase člověk

 

3.Varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Potřeby: 

papír

tužka

nůž

tempery

oheň (sirky nebo zapalovač)

bílá mísa

 

Takže až se ti bude chtít tak si vezmi mísu musí být bílá. Vem si nějakou barvu třeba temperu nebo tak barvu takovou jakou bys chtěla mít barvu ploutve pokud je to barva smíchaná tak to nejprve udělejte na papír a pak to tam kydněte (musíte to tam kydnout celý mislím tím celou tubu temperky). Potom když je to v té vodě tak 2 minuty počkáte a na papír napíšete jaké nebo jakou byste chtěli moc. Když je to napsané, malilinko se říznete a utřete to do toho papíru potom ho roztrháte na malinké kousky a po jednom to drobíte do té vody. Když je to tam nadrobené tak si zapálíte 1 svíčku pokud chcete jednu moc a jestli víc tak tam dáte svíčky podle počtu mocí. Musí to být ty malé obyčejné aby se vám vešli to té mísi. Ty svíčky nebo svíčku zapálíte a chvíli počkáte až se tam okolo knotu vytvoří taková ta voda (vosk) nakapete ten vosk do té vody a vložíte svíčku pod vodu. Když je toto hotové tak to nechte v té místnosti kde ste to dělali. Nechte to tam 2 hodiny a potom si tu vodu nalijte na nohy. Lež ve vaně nebo tam kde si si ty nohy polévala a nehýbej se 2 minuty. Potom přesně v nejbližších dvanáct se osprchuj a měla by si se stát mořskou pannou s barvou ploutve kterou si chtěla s mocmi které si chtěla. Ještě jedna věc je možnost se toho vzdát buďto stejný den např.když jste to udělali 22 února tak se toho můžete vzdát 22 března nebo stejný měsíc.


 

 

4.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Když bude úplněk zahleď se dlouhým pohledem na měsíc někde u vody (nejlepší by bylo jezero nebo moře !ne bazen). Potom až bude měsíc už přibližně nad tebou skoč do vody. Plav jako mořská panna se spojenýma nohama. Měla by si být trpělivá a počkat až bude měsíc přímo nad tebou. Potom si ještě chvíly poplav a pak jdi domů. Druhý den už by si měla být mořská panna.

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

5.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

 Stal se zázrak a je na světě pravý návod, jak byste se mohli stát mořskou pannou.
Je prokázáno, že fungoval I 4 LETÉ DÍVCE, která ještě ani neví, co je lhaní, milí přátelé!
Je potřeba úplněk.

Příprava:
hrnek ( třeba od kafe )
vodu
sůl ( nejlépe mořskou , ale je na vás )
bílý jogurt ( ten kyselý, nikoliv sladký )
jablko

Podávání:
Do hrnku nalejeme vodu, asi přiměřeně, ale né zas málo.
Pak nasypeme sůl, kolik chcete, ale spíš víc.
Potom kydnem bílej jogurt a zamícháme.
A naposled nakrájíme čtvrt jablka na kousky , dáme do lektvaru a zamícháme.
Vyjdeme ven ( asi ) a necháme lektvar nasvítit měsíčním světlem. ( asi 30 min )

Vypijeme, nebo sníme, jak to půjde a myslím, že do hodinky bys měla mít ploutev.

6. Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- Při úplňku si nalijte do misky vodu a namočte si ruce, přičemž se dlouze dívejte na měsíc. Důležité ale taky je, aby vás nikdo neviděl.
- Když ucítítě, že bude pršet, zkuste ovládnout svojí mysl a oddálit déšť, nebo ho naopak přivolat
- Po každé, když vás někdo postříká/poleje vodou, hned se osušte.

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

7. Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- V létě si jděte zaplavat při svitu měsíce
- Soustřeďte se na vodu
- Pokud přijdete do kontaktu s vodou, zkuste plavat jako mořská panna.

 

8. varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- večer si naplň vanu jen do tří centimetrů a vlez si do ní tak, abys seděla ve vodě na zadku – nohama se nedotýkej vody.
- Pokud si nohy přesto namočíš, rychle si je osuš. Poté si PATY namaž Niveou. Pak pomalinku zkus vylézt, ale nesmíš se chodidlama ani patou dotknout vody.
- V koupelně si opatrně vezmi na nohy ty chundelaté ponožky a jdi spát.
- Následující den vztaň přesně v 2:00 ráno a sundej si ponožky. Avšak nesahej si na paty!
- Celý den se musíš vyhýbat vodě – vyčisti si zuby, jdi do školy, ve škole pij pití pouze brčkem – jediné co můžeš mít mokré jsou rty.
- Další den udělej to samé jako předchozí den. Na poslední den se ráno nebo večer polij vodou a uvidíš! :-)

9. varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

takže je ktomu potřeba silná vůle a trpělivost.Musíte si celím svím srdcem přát že chcete bít mořskou panou potom se tak i začít chovat bít více ve styku s vodou musíte si sní rozumět ale musíte to cítit ve svém srdci pokud ne tak to nemá cenu! plavat tak že budete potopeni a plavat jako mořská pana po nějaký čas přestanete jíst rybi ale pak asi po dvou třech týdnech je zase začnete jíst hlavně rybí tuk musíte pořád myslet nato že chcete bít mořskou panou no a pak uvidíte sami přeju hodně štěstí.....

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

10.varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Vemte minci,svíčku (jen tu malou v tam plechovém kalíšku),sůl a misku s vodou , nezapomeňte že to musíte dělat v místnosti s otevřeným oknem,večer když už je tma ale mějte rosvíceno aby ste všechno perfektně viděli  a nesmí u toho být nikdo jiný .Minci hoďte do misky a ještě svíčku pak svíčku zapalte a počkejte až tam bude vosk, vindejte minci a polijte ji  voskem, v duchu si říkejte že chcete být mořskoskou pannou pak vemte sůl a hoďte sůl do misky, minci vraťte zpět do misky a nakapejte ještě pár kapek vosku do vody, pak sfoukněte svíčku a celou jí dejte pod vodu.Druhý den vilejte vodu kapičky vosku které ste tam nakapaly si nechte a svíšku vindejte z plechového kalíšku pak to všechno dejte do nějakého malého pitlíčku ale nesmí být igelitový stačí taky třeba kus látky svázaný nakoře stužkou nebo provázkem,celý pitlíček si pak dejte pod polštář a do týdne by jste měli být mořskou pannou.

 

 11.varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

doma:napln si vanu vodou přidej sůl do koupele a zhasni světlo v koupelně.Lehni si do vany a řekni:OSUD MŮJ SE NAPLNIL KONEČNĚ JE TO TADY AT JSEM MOŘSKÁ PANNA NEBO MŮJ ŽIVOT SE SKONČÍ

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Haha

(bObIk, 21. 2. 2014 19:31)

Hele všichni víme že mořské panny se držely v tajemství. Takže kdyby jste opravdu byly mořské panny, nedávaly by jste to na net!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je jen pohádka.

janca2001@email.cz

(Janča, 19. 2. 2014 16:58)

Míšo, napsala jsem ti email.... Tak mi PROSÍÍM odepiš :) Moockráát děkuji !!! janča ;)

Muj pribeh

(TEREZKASPONIAROVA, 18. 2. 2014 11:06)

Stala jsem se morskou panou je uz to asi rok ale neudelala jsem to podle zadneho s tohodle navodu bylo to takhle narodila jsem se a hned dva mesice potom mi odesla mama takze jem az do svych 13 let vyrustala s tatou.Jen tak pro zajimavost ziju na hawai.Uz od svych 10 let hrozne rada surfuju a tak v 12 jsem zacala vyhravat zavody ale jednoho dne se stalo neco divneho jako obvykle jsem si sla zaplavat do more ale najednou jsem se potopila a videla jsem delfina u nas nic neobvykleho ale po chvilce jsem mu rozumela kazde slovo a mohla jsem dychat pod vodou.Rekla jsem to tatovi a kamoskam a tata mi rekl sokujici pravdu.......rekl mi ze ted kdyz je mi 13 tak ze se to zacalo projevovat no ze moje mama je morska pana a ze ve 13 letech se to zacina projevovat.Byla jsem v soku tata mi rekl ze muzu jit proskoumat more hned jsem sla ten delfin dovedl me na jedno misto a bylo to neuveritelne byl to jak jejjich svet sla sem tam za amou a popovidali jsme si o tom protoze jsem nechtela byt navzdy morska pana mama mi dala takovy retizek vzdycky kdyz chci byt clovekem tak se jim stanu a kdyz morskou panou tak taky chodila jsem mamu nastevovat porad chodim a moc si vazim sveho zivota

11.varianta

(Katka, 15. 2. 2014 18:57)

Ahoj já jsem se tě chtěla zeptat jestli platí taky ta 11.varianta?A jestli potom budu fakt ta MP :D

dotaz pro misu

(anetka.s, 15. 2. 2014 15:10)

ahoj misota 6tá varianta budu morskou panou a budu mit shopnost???diky za odpoved

Krém prosím napiš

(Verunka, 14. 2. 2014 22:07)

ahoj lidi už delší dobu se chci stát MP ale nemám krém Nivea bude vadit hodně když použiju krém dove?
prosím napište.......

janca2001@email.cz (MŮJ EMAIL ) :)

(Janča, 14. 2. 2014 15:51)

Ahojky, holky a Míšo chtěla bych se zeptat jaký návod je nepravděpodobnější, a taky jste doopravdy mořské panny ?? Jaký je rozdíl mezi sirénou a mořskou pannou ?? Je lepší být sirénou nebo mořskou pannou ?? A když už nebudu chtít být mořská panna tak co ?? A vy jste co holky mořské panny nebo sirény ??Budu mít moc jako v h2o ?? Mooc se omlouvám, že jse ptám na takovýhle základy ale mooc toužím se stát mořskou pannou. Mooc Děkuji Janča

Re: janca2001@email.cz (MŮJ EMAIL ) :)

(Janča, 14. 2. 2014 15:57)

Ještě jsem se chtěla zeptat sice mi je 13 (kolik je vám ??), ale může to vědět mamka já totiž umývám nádobí... :( A máte kamarádky mořské panny ?? Jako že jste tři nebo dvě popřípadně více ?? Děkuji Janča

Mermaid

(Mořská Panna, 9. 2. 2014 20:00)

U mě to funguje!!!!!!!!!!!!!
Všichni zkuste jestli můžete variantu č. 8!!!

Re: Mermaid

(Lussy, 10. 2. 2014 17:42)

nevím jak to přesně udělat.Takže sis napustila vanu jen 3cm.nedotýkala ses vody a paty sis namazala niveou.potom si vstala ve 2:00 ráno a sundala sis ponožky.Potom ses vyhýbala vodě.a jak je tam napsáno že musím dělat to co v předchozí den,mám si zase napustit tu vanu,namazat si paty atd.. a nebo se mám vyhýbat vodě ? když tk mi odepiš na LuSSynQuA8@seznam.cz díky.a sorry že se takhle blbě ptám :D

Re: Mermaid

(aneta.sindlerova@seznam.cz, 14. 2. 2014 9:48)

opravdu?????

spěchá to

(aneta.anetka, 13. 2. 2014 19:54)

odepiste nekdo prosim ns emaill aneta.sindlerova@seznam.cz

dotaz

(anreta jjjjjjj, 13. 2. 2014 19:05)

a budu jako clovek a mp? budu jako holky z h2o odepis na email aneta.sindlerova@seznam.cz

dotaz

(anreta jjjjjjj, 13. 2. 2014 19:02)

a budu jako clovek a mp? budu jako holky z h2o odepis na email aneta.sindlerova@seznam.cz

Mořská panna

(Adele, 12. 2. 2014 20:11)

Mohu se zeptat!

Ta varianta č. 8 musím si dávát ponožky? Musím vstávat ve 2:00 ráno? Musím to jít dělat o půlnoci?

A kdybych nechtěla být mořskou pannou tak co mám potom dělat? A budu mí schopnosti? alespoň jednu?

ZMATEK

(Lussy, 11. 2. 2014 22:03)

teď si nejsem jistá u tý 8.na některých jiných článích se píše at to uděláme o půlnoci.tak jako ted nevím jestli to mám udělat večer nebo až o půlnoci :/
když tak budu ráda za odpověď na LuSSynQuA8@seznam.cz ;)

Varianta č.8 ???

(Viviene, 10. 2. 2014 17:31)

mám otázku jak je tam:Další den udělej to samé jako předchozí den. Na poslední den se ráno nebo večer polij vodou a uvidíš! :-)
tk si mám zase napustit tu vanu a namazat si paty niveou nebo se vyhýbat vodě.Prosím odpovězte nechci to poplést :)

Re: Varianta č.8 ???

(Viviene, 10. 2. 2014 17:35)

ne takhle vlastně.takže jak jsem to tedy pochopila.Třeba to udělám 12.2..Napustím si vanu jen 3 cm potom si namažu paty niveou.Dám si chundelatí ponožky.13.2 ve 2:00 hodin vstanu ponožky si sundám.Potom se budu celý den vyhýbat vodě.14.2 se poliju vodou a budu mp.je to správně ? :D nechci to poplést.

Bambule

(Bambule, 9. 2. 2014 19:56)

Ahoj.

Kdybych pak už nechtěla být MP co mám dělat?

otázka

(anna černá, 3. 2. 2014 21:43)

Nikdo tady nepíše nic o výsledku... Jak se vlastně potom budete proměňovat?(prosím u př. č.8...)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79

následující » 

 
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 139903
Měsíc: 2174
Den: 86