Jdi na obsah Jdi na menu
 

jak se stat mořskou pannou

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

NEŽ TADY ZASE NĚKDO BUDE ODPOVÍDAT NA KOMENTÁŘE JMÉNEM SPRÁVCE BLOGU.KDYŽ DOSTANETE ODPOVĚĎ NA OTÁZKU KDE BUDE JMÉNO misa(reditelka blogu)  TAK MNOU NAPSANÁ ODPOVĚĎ JE TO JEN POKUD JE NADPIS NAPSANÝ ŠEDIVĚ!!

 

!!! než začnete číst návody musím vás poprosit aby ste do komentářů nepsali  jestli u té a té varianty jestli tam musí být to a to a taky nemám ráda komentáře na styl ,,napiš na email ........'' protože vám na něj stejně nenapíšu.Pokud mi něco chcete napište mi na     MermaidMisa@seznam.cz    protože na to abych já vám psala zvlášť tak na to tu nejsem já vám maximálně budu odpovídat, vím možná je to ode mně trochu sobecké ale na to vážně nemám čas.

MÁM NĚKOLIK NÁVODŮ

  NÁVOD JAK SE STÁT SIRÉNOU NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

TENTO NÁVOD JSEM SAMA VYMYSLELA A VYZKOUSELA HO MOJE KAMARADKA  A VYSEL JI A POKUD TENTO NÁVOD UVIDITE NA JINEM BLOGU JE ZKOPIROVANY

návod je jednoduchý stačí když si budeš každý den prohlížet obrázky sirén a představovat si že si jedna z nich víc se koupej nejlíp s nohama u sebe bude se ti o tom pak zdat a kdyz se ti ten sami ale uplne ten sami sen zdat asi 3x za sebou je to znameni ze z tebe bude do mnesice siréna ale neni to lehke mne se to ze zacatku zdalo jednou pak jinej sen a pak zase az se to jednou povedlo tak hodne stesti

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

Puppy 3Kitty 5

 

 

OSTATNI NAVODY JSOU NA TO JAK SE STAT MP

 Tohle je návod který višel mým třem kamarádkám popsali mi to takhle

1.Varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Přesně jsme to udělali takhle: Do prostřed místnosti jsme daly takový okrasný velký šátek a doprostřed něj kotlík. Před půlnocí jsme se řízly do prstu, na papírek jsme napsaly schopnost kterou jsme chtěly vládnout a potřely jsme ho tou krví a pak jsme ho hodily do kotlíku s vodou (tu vodu jsme si posvětily aby byla "svěcená") a ještě jsme tam zkusily vymáčknout trochu té krve. Počkaly jsme do půlnoci, pak jsme se chytly za ruce zavřely jsme oči a řekly jsme to kouzlo: VYSLYŠ ŘEČ ČARODĚJEK, TAJEMSTVÍ CO SKRÝVÁ NOC. POZNEJ JMÉNA NEJSTARŠÍCH BOHŮ, SLOVA TĚCH NEJSILNĚJŠÍCH KOUZEL. SVĚDKEM JE MI TATO CHVÍLE, OBRACÍM SE K STARÉ SÍLE. DEJ VELKOU MOC NÁM SESTRÁM TŘEM, CHCEME MÍT MOC, DEJ NÁM SÍLU!!!! a pak jsme dokola opakovaly: TŘI SPOLU STOJÍ SÍLY SI SPOJÍ TŘI SPOLU SToJÍ SÍLY SI SPOJÍ TŘI SPOLU STOJÍ SÍLY SI SPOJÍ atd. A to kouzlo jsme se naučily nazpamět abysme mohly mít ty oči zavřené.

 

2.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

další návod co vyšel mé kámošce (píšu jejímy slovy)

přesně za úplnku sem se řízla do prstu a šla sem spát.Druhý den jsem vstala přesně ve tři hodiny ráno a šla jsem se vykoupat do bazénu v bazénu jsem byla do pěti hodin ráno a pak sem vylezla bez osušení a šla sem domů doma jsem si namíchala perlivou vodu s dvěma malejma lžičkama mořsský soly a dala do ledničky přesně ve patnact hodin odpoledne jsem to vypila a šla jsem sem spát druhý den ve dvanáct hodin odpoledne sem se šla vykoupat a za dvě minuty ve vodě jsem byla mořskou pannou a když sem vylezla a pořádně se osušila byla sem zase člověk

 

3.Varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Potřeby: 

papír

tužka

nůž

tempery

oheň (sirky nebo zapalovač)

bílá mísa

 

Takže až se ti bude chtít tak si vezmi mísu musí být bílá. Vem si nějakou barvu třeba temperu nebo tak barvu takovou jakou bys chtěla mít barvu ploutve pokud je to barva smíchaná tak to nejprve udělejte na papír a pak to tam kydněte (musíte to tam kydnout celý mislím tím celou tubu temperky). Potom když je to v té vodě tak 2 minuty počkáte a na papír napíšete jaké nebo jakou byste chtěli moc. Když je to napsané, malilinko se říznete a utřete to do toho papíru potom ho roztrháte na malinké kousky a po jednom to drobíte do té vody. Když je to tam nadrobené tak si zapálíte 1 svíčku pokud chcete jednu moc a jestli víc tak tam dáte svíčky podle počtu mocí. Musí to být ty malé obyčejné aby se vám vešli to té mísi. Ty svíčky nebo svíčku zapálíte a chvíli počkáte až se tam okolo knotu vytvoří taková ta voda (vosk) nakapete ten vosk do té vody a vložíte svíčku pod vodu. Když je toto hotové tak to nechte v té místnosti kde ste to dělali. Nechte to tam 2 hodiny a potom si tu vodu nalijte na nohy. Lež ve vaně nebo tam kde si si ty nohy polévala a nehýbej se 2 minuty. Potom přesně v nejbližších dvanáct se osprchuj a měla by si se stát mořskou pannou s barvou ploutve kterou si chtěla s mocmi které si chtěla. Ještě jedna věc je možnost se toho vzdát buďto stejný den např.když jste to udělali 22 února tak se toho můžete vzdát 22 března nebo stejný měsíc.


 

 

4.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Když bude úplněk zahleď se dlouhým pohledem na měsíc někde u vody (nejlepší by bylo jezero nebo moře !ne bazen). Potom až bude měsíc už přibližně nad tebou skoč do vody. Plav jako mořská panna se spojenýma nohama. Měla by si být trpělivá a počkat až bude měsíc přímo nad tebou. Potom si ještě chvíly poplav a pak jdi domů. Druhý den už by si měla být mořská panna.

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

5.Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

 Stal se zázrak a je na světě pravý návod, jak byste se mohli stát mořskou pannou.
Je prokázáno, že fungoval I 4 LETÉ DÍVCE, která ještě ani neví, co je lhaní, milí přátelé!
Je potřeba úplněk.

Příprava:
hrnek ( třeba od kafe )
vodu
sůl ( nejlépe mořskou , ale je na vás )
bílý jogurt ( ten kyselý, nikoliv sladký )
jablko

Podávání:
Do hrnku nalejeme vodu, asi přiměřeně, ale né zas málo.
Pak nasypeme sůl, kolik chcete, ale spíš víc.
Potom kydnem bílej jogurt a zamícháme.
A naposled nakrájíme čtvrt jablka na kousky , dáme do lektvaru a zamícháme.
Vyjdeme ven ( asi ) a necháme lektvar nasvítit měsíčním světlem. ( asi 30 min )

Vypijeme, nebo sníme, jak to půjde a myslím, že do hodinky bys měla mít ploutev.

6. Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- Při úplňku si nalijte do misky vodu a namočte si ruce, přičemž se dlouze dívejte na měsíc. Důležité ale taky je, aby vás nikdo neviděl.
- Když ucítítě, že bude pršet, zkuste ovládnout svojí mysl a oddálit déšť, nebo ho naopak přivolat
- Po každé, když vás někdo postříká/poleje vodou, hned se osušte.

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

7. Varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- V létě si jděte zaplavat při svitu měsíce
- Soustřeďte se na vodu
- Pokud přijdete do kontaktu s vodou, zkuste plavat jako mořská panna.

 

8. varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

- večer si naplň vanu jen do tří centimetrů a vlez si do ní tak, abys seděla ve vodě na zadku – nohama se nedotýkej vody.
- Pokud si nohy přesto namočíš, rychle si je osuš. Poté si PATY namaž Niveou. Pak pomalinku zkus vylézt, ale nesmíš se chodidlama ani patou dotknout vody.
- V koupelně si opatrně vezmi na nohy ty chundelaté ponožky a jdi spát.
- Následující den vztaň přesně v 2:00 ráno a sundej si ponožky. Avšak nesahej si na paty!
- Celý den se musíš vyhýbat vodě – vyčisti si zuby, jdi do školy, ve škole pij pití pouze brčkem – jediné co můžeš mít mokré jsou rty.
- Další den udělej to samé jako předchozí den. Na poslední den se ráno nebo večer polij vodou a uvidíš! :-)

9. varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

takže je ktomu potřeba silná vůle a trpělivost.Musíte si celím svím srdcem přát že chcete bít mořskou panou potom se tak i začít chovat bít více ve styku s vodou musíte si sní rozumět ale musíte to cítit ve svém srdci pokud ne tak to nemá cenu! plavat tak že budete potopeni a plavat jako mořská pana po nějaký čas přestanete jíst rybi ale pak asi po dvou třech týdnech je zase začnete jíst hlavně rybí tuk musíte pořád myslet nato že chcete bít mořskou panou no a pak uvidíte sami přeju hodně štěstí.....

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

10.varianta NEMUSÍ BÝT ÚPLNĚK

Vemte minci,svíčku (jen tu malou v tam plechovém kalíšku),sůl a misku s vodou , nezapomeňte že to musíte dělat v místnosti s otevřeným oknem,večer když už je tma ale mějte rosvíceno aby ste všechno perfektně viděli  a nesmí u toho být nikdo jiný .Minci hoďte do misky a ještě svíčku pak svíčku zapalte a počkejte až tam bude vosk, vindejte minci a polijte ji  voskem, v duchu si říkejte že chcete být mořskoskou pannou pak vemte sůl a hoďte sůl do misky, minci vraťte zpět do misky a nakapejte ještě pár kapek vosku do vody, pak sfoukněte svíčku a celou jí dejte pod vodu.Druhý den vilejte vodu kapičky vosku které ste tam nakapaly si nechte a svíšku vindejte z plechového kalíšku pak to všechno dejte do nějakého malého pitlíčku ale nesmí být igelitový stačí taky třeba kus látky svázaný nakoře stužkou nebo provázkem,celý pitlíček si pak dejte pod polštář a do týdne by jste měli být mořskou pannou.

 

 11.varianta MUSÍ BÝT ÚPLNĚK

doma:napln si vanu vodou přidej sůl do koupele a zhasni světlo v koupelně.Lehni si do vany a řekni:OSUD MŮJ SE NAPLNIL KONEČNĚ JE TO TADY AT JSEM MOŘSKÁ PANNA NEBO MŮJ ŽIVOT SE SKONČÍ

   klikni na HLASOVAT a opiš kod http://nejlepsipes.extra.cz/karta-psa/minnie-michaela-cerminova

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MP

(Eliška, 15. 1. 2018 13:48)

Symbol(prstýnek, náramek, náhrdelník,...)

MP

(Eliška MP, 15. 1. 2018 12:13)

Je to trochu dlouhé,ale né složité.

Kouzlo

(Eliška MP, 15. 1. 2018 12:11)

Mám pro vás kouzlo na MP:

Naplňte vanu do poloviny vodou a nasypte do ní sůl. Sedněte do ní a přečtěte kouzlo 3×.((Duchu moře, splň mi toto přání, stát se mořskou pannou a plavat s rybami. Mořská panna s mořským tyrkysovým ocasem a sílami vzduchu,ohně,želé. Když je člověk suchý, mořská panna je mokrá, tak to je. )) Poté, co jste kouzlo přednesli, vložili jste symbol do vody. Pokud svůj symbol nepoužíváte, budete mořskou pannou navždy. Po kouzlení se nedívejte do úplňku. Kouzlo začne působit za 1 týden. POZNÁMKY: - Věřte - Nikdy nepokládejte symbol, dokud to nefunguje . Můžete říct svým nejlepším přátelům nebo rodině, že jste mořská panna. Nic se nestane a neztratíte svůj ocas - Dýchejte pod vodou. Budete se cítit zpočátku divně, ale na to si zvyknete Nežádoucí účinky pro toto kouzlo:
- bolesti hlavy - závratě - bolesti břicha - problémy s chůzí - únava - na nohou pocit únavy a svědění - velká žízeň - přitažlivost k vodě

Mořská panna

(Eliška, 14. 1. 2018 15:59)

Prosím prosím prosím chi být mořská panna

Mp

(Preji si byt mp, 2. 1. 2018 20:08)

Ja zkusim 10

Otázka ?

(Lucka, 1. 1. 2018 16:19)

Stal se někdo mp ?

Povedlo se

(Lucka, 1. 1. 2018 15:00)

Fungovala někomu ta 6. dnes je úplněk tak abych to nedělala nadarmo.
Tak ať mi to vyjde

vše

(mrazková, 25. 12. 2017 0:32)

i moje kočka tomu věří!

anna mrázková

(anna mrázková, 25. 12. 2017 0:27)

anna mrázková

1 kouzlo

(anna mrázková, 25. 12. 2017 0:19)

a v kolik se budu moct promněnovat kyž splním 1 kouzlo ráno jo a doufám že víde jinak bych byla dost smutná :(

Jak se stát mořskou pannou

(Eliška, 5. 12. 2017 19:28)

Jen předurčení mohou být mořskou pannou.

(Maya Ocean, 29. 11. 2017 16:51)

Zdravím milé dámy. Jmenuji se Maya ,mořskou pannou jsem již od narození! Je to veliký dar ,který se nedá jen tak získat! Nechci se povyšovat ani Vás zklamat, jste ještě děti. ,,Mermaid" nebo-li ,,mořskou pannou" se není možné stát nějakým "zaklínadlem" nebo pouhou smyšlenou variantou. Fantasie je veliká, to ano, obvzlášť u Vás, ale já jsem mořskou pannou doopravdy a velmi dlouho! Kdysi jsem jako malá šla do jednoho zvláštního jezírka! Koupala jsem se a najednou vysvitl měsíc přímo na de mě a jeho paprsky se odrážely na hladinu jezera ve kterém jsem se radostí čvachtala. Voda byla teplejší a dole pod hladinou svítilo nějaké červené světlo, potopila jsem se, co nejvíce zadržovala dech a šla se na to světlo podívat. V ten moment dotknutí Rubína a mě, to začalo. Mořskou panou nebo panem se může stát pouze předurčený. Je to Mořský Gen, který prochází rody několik tisíc let. Každý tento člověk má nějaký drahokam, mě připadl Rubín, proto mám také rubínově červenou ploutev! Každý člověk s touto schopnosti musí darovat trošku své krve do boxu, aby se mohli všichni tito předurčení spojit a vytvořit nespočetnou moc, která by vládla světu, ale to by se museli najít ještě další mořské panny nebo mořští panové. Můj Rubín má schopnost dát lidem lásku a mír. Ale moje dosavadní schopnost je komunikovaní s přírodou (delfíny atd.) a také ohnivá moc. Dámy možná i vy budete ty předurčené, zkuste věřit.
Maya Ocean♥

mořska pana sem

(anna mrazkova, 17. 11. 2017 20:44)

nelžu ale sem mořska pana a pišu to na tyto stranky protože se tady každí muže stat mořskou panou diki strankam H2O stači přidat vodu sem moc štasna že sou tydle stranky pravdive. :)

Re: mořska pana sem

(karolina, 19. 11. 2017 18:35)

všichni co řikate že je to pravda tak naramně lžete:(

Nesouhlasím

(Staňa, 17. 11. 2017 21:40)

To stejné není pravda ha jsem to zkoušel a ani jedno zaklínadlo nefunguje

Re: Nesouhlasím

(anna mrazkova, 19. 11. 2017 18:32)

asi to bylo vše špatně

Žiju proto abych se stata mp

(Chci bít mp, 19. 11. 2017 11:51)

Neskoušela sem to ale věřím že se stanu mořskou pannou

před odeslanim

(anna mrazkova, 17. 11. 2017 21:22)

proč si kontroluji jestli nejsme roboti přide mi to zajimave . :(

nejde to udělat jinak?

(joli, 17. 11. 2017 20:54)

bojim se ašmoc te jedničky ale mohla bych si aspon vybrat svou moc chci moc a moc led ... mam moc rada led a nanuky :)

co rodiče?

(eni, 17. 11. 2017 20:50)

ja svojim rodičum svěřuji všeale to tentokrat asi nepujde a chci skusit asi 10 protože se nemusim řezat do prstu ale moc bych chtěla mit moc led mam ho moc rada. :)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79

následující » 

 
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 142363
Měsíc: 2832
Den: 63